מאמרים

קעקועים בישראל

12 אפריל 2015

כיום בישראל אנשים רבים מתקעקעים. אולי בעבר, ניתן לומר שקעקועים היו מתויגים לאוכלוסיות

מסוימות, בדרך כלל לעבריינים וחברי כנופיות, לעומת זאת, כיום בעולם המודרני, קעקועים נחשבים

לאומנות ויופי המוסף לגופינו. מסקור אילו קעקועים ניתן למצוא בישראל והפעם נתמקד במכוני קעקועים בעיר ראשון לציון.

קרא עוד...

המציאות המדומה פוגשת את הקעקועים

25 פברואר 2015

משחקי הוידאו הכניסו לביתנו עולם של מציאות מדומה כאשר הריגוש שהם מביאים רק הולך ומתגבר. משחקי הוידאו הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ובשנת 2014 בארה"ב לבד התעשייה גלגלה מעל ל- 20 מליארד דולר. ההתפתחות של תעשיית המשחקים מעלה פעם אחר פעם את רמת הריגוש והיא עושה זאת על ידי הכנסת העולם האמיתי אל תוך המסך שלנו.

קרא עוד...

מחיר קעקועים

מחירי קעקועים בישראל

30 מרס 2014

פרמטרים שונים משפיעים על מחיר הקעקועים: גודלם, מיקומם בגוף, כמות הפרטים בקעקוע, הציוד הנדרש לביצועו, מספר הצבעים והגוונים, האזור הגיאוגרפי שבו עובד המקעקע, טכניקת הקעקוע ועוד. קעקוע קטן שמתבצע בסטודיו תל אביבי עשוי לעלות כ- 150 ₪ בעוד קעקוע גדול  יותר, שגודלו כגודל כף יד, יכול להאמיר עד ל -2000 ₪ בקירוב.

קרא עוד...

קעקועים של מפורסמים

19 פברואר 2014

קעקוע של אנשים מפורסמים (סלבס) הוא רק עוד סממן המאפיין ומבדל – או, אם לדייק, ממתג אותם. סממן חיצוני המחדד ומעצים גם את זהותם וגם את השוני והייחוד שלהם.
 

יש המקעקעים אות וסימן המבטא את אמונתם, השקפת עולמם, טעמם. יש המקעקעים איור או כתובת משמעותיים לחייהם. יש המקעקעים בליל של צורות וקשקושים- עם משמעות או בלעדיה.
 

קרא עוד...

Tattoos phrases in different languages

קעקועי משפטים בשפות שונות

20 ינואר 2014

מה הוא קעקוע - זיכרון?שבועה? שעשוע? געגוע? עבור כל אחד ואחת לקעקוע יש משמעות אישית, ייחודית- גלויה או כמוסה- ואף אינטימית. יש החושפים ומבליטים את הקעקוע בעוד אחרים מבליעים ומצניעים אותו.
 

יש קעקוע שמהווה אות וסימן מוסכם וידוע לכול בעוד סוגים אחרים של קעקועים נושאים משמעות רק עבור המקועקעים רק הם וכאות הוקרה/אהבה/ הערצה למישהו קעקעו את הקעקוע.
 

קרא עוד...

שני סוגים של קעקועי נוצה

קעקוע נוצה

20 דצמבר 2013

קעקוע הוא סוג של געגוע. אנשים בכלל וצעירים בפרט מקעקעים על איברים שונים בגופם- גלויים או מוצנעים- את מושאי אהבתם, געגועיהם ו/או הערצתם. בקעקוע יש משום הודאה ושבועה. יש בו ניסיון לטבוע חותם- תרתי משמע- של חשיבות המושא עבור המקעקע.
לקעקועים יש משמעויות שונות, מהן כלליות, גלובאליות, סמליות ומוסכמות ומהן פרטיות, אישיות, אינטימיות. יש מי שהקעקוע שלהם הוא סוג של צופן, אשר רק מי שיודעים את משמעותו עבור המקעקעים והמקועקעים מסוגלים לפענח אותו בעוד יש קעקועים שמשמעותם ברורה לעין כול.

קרא עוד...