מחירי קעקועים בישראל

פרמטרים שונים משפיעים על מחיר הקעקועים: גודלם, מיקומם בגוף, כמות הפרטים בקעקוע, הציוד הנדרש לביצועו, מספר הצבעים והגוונים, האזור הגיאוגרפי שבו עובד המקעקע, טכניקת הקעקוע ועוד. קעקוע קטן שמתבצע בסטודיו תל אביבי עשוי לעלות כ- 150 ₪ בעוד קעקוע גדול  יותר, שגודלו כגודל כף יד, יכול להאמיר עד ל -2000 ₪ בקירוב.

Tattoo Price
מקעקעים פיראטיים, לא מקצועיים, עשויים להציע מחירים זולים ומפתים אבל לא מומלץ להתפתות ולהסתכן, ודאי לא כאשר מדובר בקעקוע באיברים רגישים. מקעקע מקצועי עשוי לגבות גם מחיר על פי שעת עבודה – כ400 עד 600 ₪.


אגב, גם להסיר קעקוע זה לא זול. מקעקע מקצועי עשוי לגבות מכם בין 500 ל- 700 ₪ עבור הסרת קעקוע בגודל של כרטיס אשראי.
מדובר בתחום שמחירי העבודה בו משתנים ותנודתיים. יש פערים גדולים. קעקוע זעיר, לדוגמה-  קעקוע אות מהקבלה או אות בכתב יפני, שצבירתה בגוף אורכת כשבע דקות עשוי לעלות לכם כ- 200 ₪. קעקוע בגודל תקני יעלה לכם 500 ₪ ויגזול מכם שעה אחת.קעקוע אזורים נרחבים בגוף עשוי לעלות אלפי שקלים. קעקוע כל הגוף- מעין חליפת גוף- שנמשך כשנה עשוי לעלות עשרות אלפי שקלים.


המחיר אינו חזות הכול והוא ודאי לא הפרמטר היחיד לקביעת המקעקע. חשוב לברר ולוודא כי מדובר באיש מקצוע, העובד בתנאים היגייניים ושומר על סטריליות מלאה. זכותכם לבקש לראות דוגמאות ואף לצפות בו בשעת עבודתו.


חשוב לציין, כי הסרת קעקוע עשויה להותיר צלקת במקום המקועקע. צעירים רבים שנשבעים לאהוב לנצח ומקעקעים את שבועתם בגופם עלולים למצוא עצמם, בבגרותם, כשהם מתחרטים.


חשוב לחשוב לפני ביצוע הקעקוע באופן מושכל ולא להיסחף אליו בסערת רגשות. אחרי הכול לא מדובר בטיוטה שניתן למחוק אותה בקלות וללא השארת כל סימן. אם אתם שלמים עם עצמכם ומבצעים את הקעקוע בשיקול דעת ובמחשבה צלולה אתם נושאים באחריות לכל מה שעלול לנבוע ממנו.


מאחר שאין דחיפות בביצוע הקעקוע, ודאי אם אתם רוצים שיקועקע בגופכם קעקוע איכותי, רצוי ומומלץ לבצע סקר שוק על מנת להתוודע אל טווח המחירים. מודעות זו עשויה לתת לכם מושג על אודות סבירותם של המחירים, במיוחד אם במקום כל שהוא מוצע לכם מחיר שנראה לכם בלתי סביר ומחשיד.


אתם מוזמנים לצפות במכונים שנבדקו ע"י אינקד - פורטל הקעקועים!